Dla dzieci

"Olymp II" to miejsce do wypoczynku nie tylko dla osób dorosłych ale również dla dzieci.

Duże, przestronne pokoje umożliwiają przywiezienie ze sobą większej ilości ulubionych zabawek. Bawialnia, przyjazny basen, kolorowe rybki w recepcyjnym hallu oraz sezonowe animacje to atrakcje, do których chętnie wracają nasi najmłodsi Goście. Dodatkowym atutem jest położenie obiektu, z którego można dojść w ciągu niespełna 3 minut do pięknej, piaszczystej plaży. Zabawa w miękkim, złotym piasku lub spacery wzdłuż morza to nie tylko relaks ale również dawka dobroczynnych składników jakie znajdują się w kołobrzeskim powietrzu, a częste przebywanie na zewnątrz ma dobroczynny wpływ na dzieci z alergiami, chorobami uszu lub płuc oraz często ulegającym przeziębieniom.

Długie spacery nad morzem mają również dobry wpływ na niejadków, którzy po takiej "wyprawie" z chęcią zjedzą smaczny posiłek w naszej restauracji. Forma bufetowa sprawia, że dzieci mogą nałożyć na swój talerzyk swoje ulubione danie. Dla mniejszych dzieci do dyspozycji są specjalne krzesełka umożliwiające wygodne karmienie.

Wszystkie atrakcje znajdujące się na terenie obiektu są dostępne wyłącznie dla dzieci przebywających w obiektach "Olymp"